EATON 48DBA1-20E Expulsion Fuse Refill Unit, 20A, 48 Kv, 46 Kv Nominal, Epoxy Tube
Item: BJ6QQWModel: 48DBA1-20E
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Fuse
Amps 20A
Fuse Class Class E
Height 1"
Length 1"
Max. Voltage 48 kV
Type DBA1
Voltage 46 kV
Width 1"