EATON 48DBA1-15E Expulsion Fuse Refill Unit, 15A, 48 Kv, 46 Kv Nominal, Epoxy Tube
Item: BJ6QRBModel: 48DBA1-15E
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Fuse
Amps 15A
Fuse Class Class E
Height 1"
Length 1"
Max. Voltage 48 kV
Type DBA1
Voltage 46 kV
Width 1"