EATON 38DBA2-3E Expulsion Fuse Refill Unit, 3A, 38 kV
Item: BJ6MJNModel: 38DBA2-3E
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Fuse
Amps 3A
Fuse Class Class E
Height 1"
Length 1"
Max. Voltage 38 kV
Type DBA2
Voltage 34.5 kV
Width 1"