EATON 24NEU225B Oem Interior Assembly, 1-Inch Loadcenter Renewal Part, Neutral Assembly | BJ6HLQ
Item: BJ6HLQModel: 24NEU225B
In Stock
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 20
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Neutral Assembly
Amperage Rating 225A
For Use With For Br Loadcenter
Height 1"
Length 20"