COOPER B-LINE SB86286D108SL Vertical Cable Manager, 108 x 14 x 6 Inch Size, Aluminium, Silver
Item: CH7HZRModel: SB86286D108SL
Comm Code Enhanced 57260
Height 108"
Length/depth 14"
Width 6"