COOPER B-LINE SB86083D066EW Vertical Cable Manager, 66 x 60.375 x 3 Inch Size, Aluminium, White
Item: CH7HNMModel: SB86083D066EW
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cable Manager
Comm Code Enhanced 57260
Height 66"
Length/depth 60.375"
Product Datasheet cooper-b-line-sb838cesfb.pdf
Width 3"