COOPER B-LINE SB86083D078EW Vertical Cable Manager, 78 x 72.625 x 2.75 Inch Size, Aluminium, White
Item: CH7HNUModel: SB86083D078EW
Comm Code Enhanced 57260
Height 78"
Length/depth 72.625"
Product Datasheet cooper-b-line-sb838cesfb.pdf
Width 2.75"