COOPER B-LINE B632-54GRN Straight Tubing Brace, Two Holes, 1.75 x 54 x 1.62 Inch Size, Steel
Product Specifications:
| Item | Brace |
| Comm Code Enhanced | 28200 |
| Length/depth | 54" |
Explore Products
- CHRISLYNN 84657 4184-6CN-90 / MA3329-156 / 15063 Locking Insert, M6x1 Thread Size, SS, 9 mm Insert Lg.
- SPEARS VALVES 7028T1-012C Industrial Ball Valve, 30mm Size, CPVC, 3 Way, Horizontal, EPDM
- PEER CHAIN 44122 Sprocket, 1-5/8 Inch Size, Finished Bore, Hardened Teeth, Black Oxide
- MACROMATIC CUH50A8AF AC Current Sensor, 2VA, Indicator Style LED, -40 to 85 Deg C
- NIBCO 9032870CB 604 Adapter, Cup x MNPT, 4 Inch Size, Wrot Copper
- CHICAGO FAUCETS 625-150KJKABRCF Tailpiece/Rubber Washer
Explore More
- KEYSHAFT
- Expanding Drums
- Sink Pump Systems
- Mounted Points
- Cut-Off Blades
- Block and Tackle
- RINGERS GLOVES Durable Extrication Gloves
- MUELLER INDUSTRIES 103MAT Silent Check Valves
- GLOBE SCIENTIFIC Flange Plug Caps, For 17mm Tubes
- INNOVATIVE COMPONENTS 3/8-16 Thread Size Star Knob
- GRAINGER PTFE Film Stock
- APOLLO VALVES 106T Series Non Rising Stem NPT Gate Valves
- MERSEN FERRAZ Class H/K Fuse Blocks, 250V