COOPER B-LINE B632-48GRN Straight Tubing Brace, Two Holes, 1.75 x 48 x 1.62 Inch Size, Steel
Product Specifications:
| Item | Brace |
| Comm Code Enhanced | 28200 |
| Length/depth | 48" |
Explore Products
- ANVIL 0333642254 Nipple, XXH, Steel, Plated, Seamless, Pipe Size 3/4", Close Length 11"
- ROTOR CLIP SH-156SS Retaining Ring, External, Circlip, 0.062 Inch Thk, 1.468 Inch Grv Dia., SS
- DORIAN DBOMH-12/20M-SVMCR-3
- EATON 70411-602
- BLACKBURN (T&B) 54160UF Copper One Hole Lug, 45 Degree Bend Standard Barrel, 1/2 Inch Bolt Size