COOPER B-LINE B632-24GRN Straight Tubing Brace, Two Holes, 1.75 x 24 x 1.62 Inch Size, Steel
Product Specifications:
| Item | Brace |
| Comm Code Enhanced | 28200 |
| Length/depth | 24" |
Explore Products
- EATON NGS308036B22M Molded Case Circuit Breaker, Electronic Lsig Trip, 3-Pole, 800A, 480 Vac
- T&S 015321-40 Retro Pedestal Assembly, With Single Outlet Cube
- GRAINGER MS51021-2 Socket Set Screw, 2-56 Thread Size, Plain, 3/16 In Lg., 1/32 In Drive Size, Cup
- MERSEN FERRAZ GSD8 Fuse, Fast Acting, 250V, 8A, 5 x 20mm Size