BUSSMANN F61C500V30A Specialty Fuse, 30A, 500V | BD2TUZ
BUSSMANN F61C500V30A Specialty Fuse, 30A, 500V
Item: BD2TUZModel: F61C500V30A
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
This product can only be shipped in multiples of 10
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Fuses
Amps 30A
Overall Length 2"