BUSSMANN BPMA275D350LV Surge Suppressor, 275VAC/350VDC
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Surge Suppressor |
| Packaging | Bulk |
| Product Type | Surge Suppressors |
| Series | BPMA |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 451.35 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Product Details:
- BPMA Series
Product Variants
| Model | MPN | Pkg. Qty. | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- GRIT MITTS AAGTMT-20 Liquid Handwash, 20L Capacity
- SPEARS VALVES 2334-030 Ball Valve, 90mm Size, PVC, Socket End, FKM
- STREN-FLEX EET2-906-16 Web Sling Eye Eye 16 Feet 18000b W 6 In
- JARKE CR-7A Inclined Add-on Cantilever Rack 7 Feet Height
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Bar Clamp/Spreaders
- Metal Forming Machines
- Pneumatic Safety Valves
- Demolition Hammer Accessories
- ANSELL 37-185 Alphatec Solvex Elbow Length Chemical Gloves
- ANSELL 97-011 Activarmr Cold Weather Work Gloves
- CONDOR Leather Palm Knit Glove, Cowhide, ANSI Cut Level A3
- ANVIL AF035D Series Model K Lateral Sway Brace, Plain
- APPLETON ELECTRIC Hazardous Lighting Fixture, 120V
- LINCOLN ELECTRIC Brazing Fluxs
- LINN GEAR Hardened Miter Gears
- WESTWARD Scrapers
- GREENLEE Gator ESG45L Battery-Powered ACSR Wire Cutters
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.