BUSSMANN 100NHG01B High Rupture Cartridge Fuse, Slow Blow, 100A, 500VAC, 3 Pack | BD4RQF
BUSSMANN 100NHG01B High Rupture Cartridge Fuse, Slow Blow, 100A, 500VAC
Item: BD4RQFModel: 100NHG01B
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cartridge Fuse
Ac Voltage 500V AC
Amps Rating 100A