BURNDY YAV14L36 Ring Terminal, 14 AWG Conductor Size
0.70"
16-14 AWG
Product Specifications:
| Item | Ring Terminal |
| Comm Code Enhanced | 64120 |
| Number Of Holes | 1 |
| Overall Length | 2" |