Item: CG6BJNModel: STN-048-0330
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Scissor Lift Table
Base Length 112"
Base Width 42"
Load Capacity 33000 lbs.
Lowered Height 21 5/8"
Lowered Height 21.625"
Max. Platform Length 144"
Max. Platform Width 72"
Min. Platform Length 112"
Min. Platform Width 42"
Number Of Cylinders 3
Raised Height 69 5/8"
Raised Height 69.625"
Time 46 sec.
Travel Length 48"