Item: CG6BFWModel: STN-012-0300
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Scissor Lift Table
Base Length 60"
Base Width 42"
Lowered Height 21 1/2"
Lowered Height 21.5"
Max. Platform Length 96"
Min. Platform Length 60"
Min. Platform Width 42"
Number Of Cylinders 2
Raised Height 33 1/2"
Raised Height 33.5"
Time 10 sec.
Travel Length 12"