Item: CG6BGTModel: STN-030-0150
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Scissor Lift Table
Base Length 60"
Base Width 42"
Load Capacity 15000 lbs.
Lowered Height 12 1/2"
Lowered Height 12.5"
Max. Platform Length 96"
Max. Platform Width 72"
Min. Platform Length 60"
Min. Platform Width 42"
Number Of Cylinders 2
Raised Height 42 1/2"
Raised Height 42.5"
Time 15 sec.
Travel Length 30"