AUTOQUIP DRM-048-0080 Scissor Lift Table, 62 Inch Platform Width, 58 Inch Height, 8000 lbs Capacity
Item: CG6CCFModel: DRM-048-0080
Item Scissor Lift Table
Base Length 88"
Base Width 42"
Lowered Height 10"
Max. Platform Length 132"
Max. Platform Width 62"
Min. Platform Length 112 1/2"
Min. Platform Width 42"
Number Of Cylinders 2
Raised Height 58"
Time 50 sec.
Travel Length 48"