AUTOQUIP DRM-042-0120 Scissor Lift Table, 62 Inch Platform Width, 52 Inch Height, 12000 lbs Capacity
Item: CG6CCDModel: DRM-042-0120
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Scissor Lift Table
Base Length 77 1/2"
Base Width 42"
Load Capacity 12000 lbs.
Lowered Height 10"
Max. Platform Length 122"
Max. Platform Width 62"
Min. Platform Length 102 1/2"
Min. Platform Width 42"
Number Of Cylinders 4
Raised Height 52"
Time 70 sec.
Travel Length 42"