AUTOQUIP CPT-084-0040 Scissor Lift Table, 50 Inch Platform Width, 94 Inch Height, 4000 lbs Capacity
Item: CG6BBCModel: CPT-084-0040
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Scissor Lift Table
Base Length 84 1/2"
Base Width 31"
Load Capacity 4000 lbs.
Lowered Height 10"
Max. Platform Length 104"
Max. Platform Width 50"
Min. Platform Length 84 1/2"
Min. Platform Width 31"
Number Of Cylinders 2
Raised Height 94"
Time 100 sec.
Travel Length 84"