Item: CG6AZZModel: CPT-036-0040
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Scissor Lift Table
Base Length 47"
Base Width 23"
Load Capacity 4000 lbs.
Lowered Height 7"
Max. Platform Length 68"
Max. Platform Width 44"
Min. Platform Length 47"
Min. Platform Width 23"
Number Of Cylinders 1
Raised Height 43"
Time 30 sec.
Travel Length 36"