AUTOQUIP CPT-036-0020 Scissor Lift Table, 38 Inch Platform Width, 6.125 - 42.125 Inch Height
Item: CG6AZXModel: CPT-036-0020
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Scissor Lift Table
Base Length 41 1/2"
Base Width 17 1/2"
Load Capacity 2000 lbs.
Lowered Height 6 1/8"
Lowered Height 6.125"
Max. Platform Length 62"
Max. Platform Width 38"
Min. Platform Length 41 1/2"
Min. Platform Width 17 1/2"
Number Of Cylinders 1
Raised Height 42 1/8"
Raised Height 42.125"
Time 35 sec.
Travel Length 36"