AUTOQUIP CPT-072-0040 Scissor Lift Table, 52 Inch Platform Width, 82 Inch Height, 4000 lbs Capacity
Item: CG6BAYModel: CPT-072-0040
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Scissor Lift Table
Base Length 76"
Base Width 31"
Load Capacity 4000 lbs.
Lowered Height 10"
Max. Platform Length 96"
Max. Platform Width 52"
Min. Platform Length 76"
Min. Platform Width 31"
Number Of Cylinders 2
Raised Height 82"
Time 100 sec.
Travel Length 72"