Item: CG6BAHModel: CPT-048-0030
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Scissor Lift Table
Base Width 23"
Load Capacity 3000 lbs.
Lowered Height 7"
Max. Platform Width 44"
Min. Platform Length 59"
Min. Platform Width 23"
Number Of Cylinders 1
Raised Height 55"
Time 30 sec.
Travel Length 48"