Item: CG6BABModel: CPT-036-0060
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Scissor Lift Table
Base Length 47"
Base Width 23"
Load Capacity 6000 lbs.
Lowered Height 8"
Max. Platform Length 68"
Max. Platform Width 44"
Min. Platform Length 47"
Min. Platform Width 23"
Number Of Cylinders 1
Raised Height 44"
Time 40 sec.
Travel Length 36"