TSUBAKI MGUS700-70 Cam Clutch, 70mm Size
Item: BA2NVTModel: MGUS700-70
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Cam Clutch
A 5"
B (overall Diameter) 0.79"
C (inner Race Length) 4 22/25"
D (pitch Circle Diameter) 6 1/4"
E (cam Clutch Length) 0.78"
F Reservoir Length 3.996"