TSUBAKI MGUS700-55 Cam Clutch, 55mm Size
Item: BA2NKDModel: MGUS700-55
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cam Clutch
A 5"
B (overall Diameter) 0.63"
C (inner Race Length) 4 22/25"
D (pitch Circle Diameter) 6 1/4"
E (cam Clutch Length) 0.78"
F Reservoir Length 3.996"