TB WOODS 15/5VP2000 Narrow V-Belt, Neoprene, 5V Belt Type, 200 inch Length, 15 Ribs
5V
15
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | V-Belt |
| Banded | Yes |
| Belt Type | 5V |
| Length | 200" |