SUNG IL MACHINERY SJCA-30C-10 Coupling Hub, Jaw Type, Aluminum Alloy, Clamp, 30 Size, 10mm Bore
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Coupling Hub |
| Product Datasheet | sung-il-machinery-sjc-100c-30.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.02 |
| HS code | 848360 |
| Country of Origin | KR |
Documentation:
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- BESTAIR PRO NRSG211-11-2B Furnace Air Cleaner Filter, Pleated, MERV 11, 65% Filter Efficiency
- HOFFMAN CTS66EIC45SS 17814 Inside Cover, Sloped, 45 Degree Elbow, 6 x 6 Inch Size, 304 SS
- BUSSMANN 170M3609 Semiconductor Fuse, 50A, 690VAC
- HOFFMAN E16PBXSS 59600 Pushbutton Enclosure, Screw Cover, Extra Deep, 16 Holes, 30.5mm Hole Size, 304 SS
- BUSSMANN GLX-1/2 Through Hole Leaded Fuse, PCB Mount, Time Delay/Slow Blow, 125VAC, 500mA
Explore More
- KEYSHAFT
- Adjustable Wrenches
- Audio-Video Cables
- Vacuum Blower Fishing System Accessories
- Wire Rooms and Components
- Door Viewers
- FABENCO G Series Universal Hinge Mount Safety Gates
- KEO Combined Drill And Countersink Sets
- MUELLER INDUSTRIES 1602-D Chexter Check Valves
- GLOBE SCIENTIFIC Bottles, PE, Wide Mouth, Square
- APPROVED VENDOR Embedding O Rings 1.61 Inch
- HOFFMAN Junction Box Panels
- EATON FF1010 Series Reducer Adapters
- WORLDWIDE ELECTRIC Hubbel 69J Series Heavy Duty Pressure Switches, Air
- WEG Air Deflectors
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.