SPEARS VALVES YS3AP20-020CL Wye Strainer, Socket, FKM, 20 Mesh, 2 Inch Size, PVC, Clear
Get it by Tuesday, May 26
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.89 |
| Ship height (cm) | 31.59 |
| Ship length (cm) | 32.54 |
| Ship width (cm) | 25.24 |
Product Variants
| Model | Size | Pressure Rating | Type | Max. Temp. | Price | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Explore Products
- FEIN POWER TOOLS 63134762102 Annular Cutter, 3 Inch Cutter Dia, 1 Inch Size
- ABLOY AU YPL02 613 Door Lever Lockset, Grade 1, Indicator, Bronze, Not Keyed
- GRAINGER 1361_12_0 Brass Rectangular Bar, 360, 5/8 Inch X 12 Inch Nominal Size, 0.125 Inch Thick
- MKT FASTENING M16125301 Wedge Anchor Stud, M8x1.25 Thread Size, 110 mm Lg., 12 mm Dia.
- PASS AND SEYMOUR CR20-W Locking Receptacle, Side Wire, 20A, 125V, White
- E JAMES & CO 3065E1/16B4M Rubber Buna-n 1/16 Inch Thickness 36 x 36 Inch 40a
- BUSSMANN FHL12G Fuse Holder, 1 Pole, 30 A, 250 V, Gray