SPEARS VALVES DC01-C030-C060 Tee, CPVC Schedule 80 x CPVC Schedule 80, 3 x 6 Size
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Tee |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 8.88 |
| Ship height (cm) | 3.18 |
| Ship length (cm) | 12.46 |
| Ship width (cm) | 3.81 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- CLEVELAND C05160 2565 Taper Length Drill Bit, 13/64 Inch Drill Bit Size, 13/64 Inch Shank Dia
- AMERICRAFT MANUFACTURING 842-3/4-3-TEFC Exhaust Fan, Size 42 Inch, 3 Phase, 3/4 HP
- PARKER PR11G04CSS
- REGAL 017232AS25 Hand Tap, 1/2-13 Size, H3 Limit, 4 Flutes, Taper, Left Hand With Tin Coating
- KUNKLE 0019-J11-MG0100 Adjustable Relief Valve 2-1/2 Inch 100 Psi
Explore More
- KEYSHAFT
- Crimping Tool Kits
- Tiling Miscellaneous Tools
- Confined Space Ventilation Duct Accessories
- Floor Mount Vibration Isolators
- Plastic Square Rods
- DESTACO Swivel Foot Spindle
- OBERON TCG Arc Flash Kits, 65 Cal Arc Rating
- RUD CHAIN PP-B PowerPoint Ring Connections, Metric
- DEWALT Abrasive Cut-Off Wheels
- SLOAN Lavatory Sink Wall Mount
- VESTIL LAD-MM Series Maintenance Ladders, Grip Strut
- ACME ELECTRIC WI002 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class