SMC VALVES ZCDUKC20-20D Compact Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AL4DGH
SMC VALVES ZCDUKC20-20D Compact Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AL4DGHModel: ZCDUKC20-20D
Item Compact Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 20
Lead Wire Length (m) 3m
Operating Pressure 0.11 MPa to 0.7 MPa
Stroke 20 mm