SMC VALVES ZCDUKC10-20D Compact Cylinder, 10 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AL4DGB
SMC VALVES ZCDUKC10-20D Compact Cylinder, 10 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AL4DGBModel: ZCDUKC10-20D
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 10
Lead Wire Length (m) 1m
Operating Pressure 0.13 MPa to 0.7 MPa
Stroke 20 mm