SMC VALVES ZCDUKC16-25D Compact Cylinder, 16 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AL4DGG
SMC VALVES ZCDUKC16-25D Compact Cylinder, 16 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AL4DGGModel: ZCDUKC16-25D
Item Compact Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 16
Lead Wire Length (m) 3m
Operating Pressure 0.13 MPa to 0.7 MPa