SMC VALVES REBR25-350 Magnetic Coupled Cylinder, 25 mm Size, Double Acting Switcher Capable
Item: AN3WLRModel: REBR25-350
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Magnetic Coupled Cylinder
Cylinder Inner Diameter 25
Max. Load 1.2 Kg
Stroke 400 mm
Table Size Height H (mm) 44 mm
Table Size Length L (mm) 70 mm
Table Size Width 42.5 mm