SMC VALVES REAS32-350 Magnetic Coupled Cylinder, 32 mm Size,Double Acting Auto Switcher | AM7FTP
SMC VALVES REAS32-350 Magnetic Coupled Cylinder, 32 mm Size,Double Acting Auto Switcher
Item: AM7FTPModel: REAS32-350
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Magnetic Coupled Cylinder
Cylinder Inner Diameter 40
Lead Wire Length (m) 0.5m
Max. Load 50 Kg
Operating Pressure 0.18 MPa to 0.7 MPa
Stroke 1000 mm
Table Size Height H (mm) 76 mm
Table Size Length L (mm) 95 mm
Table Size Width 142 mm