SMC VALVES AW30-03DE-B Regulator, 3/8 Port Size | AN9KUJ
SMC VALVES AW30-03DE-B Regulator, 3/8 Port Size
Item: AN9KUJModel: AW30-03DE-B
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Regulator
Body Size 30 mm
Proof Pressure 218 psi
Set Pressure Range 7 psi to 123 psi