SKB 3I-2914-15BE Protective Case, 32-51/64 x 16-11/16 x 15-7/8 Inch Size | CE9RPH 55KC70
SKB 3I-2914-15BE Protective Case, 32-51/64 x 16-11/16 x 15-7/8 Inch Size
Item: CE9RPHModel: 3I-2914-15BECross Ref: 55KC70
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Protective Case
Bottom Depth 13"
Caster Type Rigid
Closure Type Latches
Color Black
Esd Conductive No
Finish Unfinished
Handle Style Folding
Includes Foam Insert No
Inside Depth 15"
Inside Length 29"
Inside Width 14"
Inside Wxlxd 14" x 29" x 15"
Ip/nema Rating Nema Ip67
Lid Depth 2"