SIEMENS SMD69800ANGT Bolt On Circuit Breaker Smd 800 Amp 600vac 3p 35kaic@480v | AG8VDL
SIEMENS SMD69800ANGT Bolt On Circuit Breaker Smd 800 Amp 600vac 3p 35kaic@480v
Item: AG8VDLModel: SMD69800ANGT
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 800A
Frame Type SMD
Number Of Poles 3
Type SMD
Voltage 600V