SIEMENS JXD63B350H Bolt On Circuit Breaker Jxd 350 Amp 600vac 3p 35kaic@480v | AG8QGG
SIEMENS JXD63B350H Bolt On Circuit Breaker Jxd 350 Amp 600vac 3p 35kaic@480v
Item: AG8QGGModel: JXD63B350H
In Stock : 4 Units
Get it by Thursday, May 21
5.00% off
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 350A
Frame Type JXD
Number Of Poles 3
Voltage 600V