SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM450-14BSPP SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM450-14BSPP | CX3LBK
Item: CX3LBKModel: TM450-14BSPPCross Ref: 100028
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.45"
Cutting Length 1.1"
Finish Uncoated
Length 0.034"