SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM245-28BSPP SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM245-28BSPP | CX3KVL
Item: CX3KVLModel: TM245-28BSPPCross Ref: 100004
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.245"
Cutting Length 0.657"
Finish Uncoated
Length 0.016"