SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM245-28BSPP-A SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TM245-28BSPP-A | CX3KVM
Item: CX3KVMModel: TM245-28BSPP-ACross Ref: 100010
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.245"
Cutting Length 0.657"
Finish AlTiN
Length 0.016"