Uncoated
1.25"
0.488"
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Solid Boring Bar |
| Finish | Uncoated |
| Material | Solid Carbide |
| Max. Bore Depth | 1 1/4" |
| Min. Bore Dia. | 0.488" |
| Overall Length | 3" |