REGAL 008469AS25 Spiral Flute Tap, 3/8-24 Size, H3 Limit, 3 Flutes, Plug With Tin Coating
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Spiral Flute Tap |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- CONDOR USA H3-EA-UL Pressure Switch Cover With Auto/off Knob
- SUPER-STRUT Q255 Channel Bracket
- PEER CHAIN 1056 Roller Chain, C2060 Pitch, 10 Feet Length
- BALDOR / DODGE 901072 TA1107SCS Drive Shaft
- SAGINAW SCE-102534 Cover Screw, Replacement, #10-32 Unf x 0.625 Inch Size, Phillips Pan Head
Explore More
- KEYSHAFT
- Die Sets
- Road and Asphalt Rakes
- Gravity Exhaust and Supply Ventilators
- Trailer Jack Accessories
- Regenerative Desiccant Compressed Air Dryers
- IRONCLAD Kong Original Gloves
- RUD CHAIN VRBK FIX/VRBK Load Rings For Welding For 90 Degree Corners
- ACME ELECTRIC WI075 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class