72"
24"
Proform Green Epoxy
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Color | Green |
| Height | 86" |
| Length | 72" |
| Material | Steel |
| Number Of Shelves | 4 |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr86-1236bk.pdf |
| Size | 24" x 72" x 86" |
| Width | 24" |