Item: CG9MNWModel: WR74-2460S
In Stock
24"
Get it by Monday, May 25
Item Wire Shelving Unit
Height 74"
Length 60"
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf
Width 24"