Item: CG9MMXModel: WR74-2436GYCross Ref: 60TV89
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Item Wire Shelving Unit
Color Gray
Finish Epoxy Coated
Height 74"
Length 36"
Load Capacity Per Shelf 800 lbs.
Material Steel
Number Of Shelves 4
Overall Depth 24"
Overall Height 74"
Overall Width 36"
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf
Recommended Environments Dry, Wet
Shelving Configuration Starter
Size 24" x 36" x 74"
Whole Unit Load Capacity 3200 lbs.
Width 24"