Item: CG9MHMModel: WR74-1460C
In Stock
14"
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Wire Shelving Unit
Height 74"
Length 60"
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf
Width 14"