60"
12"
Proform Green Epoxy
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Color | Green |
| Length | 60" |
| Number Of Shelves | 5 |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf |
| Size | 12" x 60" x 74" |
| Width | 12" |